ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור פרסם בסוף השבוע פרטים של חשבון בנק מיוחד המיועד לתרומות של הציבור לסיוע לבעלי עסקים עצמאיים ומשפחות שנקלעו לקשיים בעקבות משבר הקורונה

צילום: Photo by Kat Yukawa on Unsplash

כזכור הודיע אבן צור בשבוע שעבר כי החליט לתרום את כספי מענק לכל תושב לטובת סיוע למי שבאמת זקוק לכסף הזה ובמקביל קרא לכל מי שמרגיש כמוהו להצטרף ליוזמה ותרום את המענק.

הוא הסביר כי ראש הממשלה החליט לחלק את המענק לכל אזרח כדי לחסוך בבירוקרטיה ולכן עלינו האזרחים להשלים את המלאכה ולדאוג שהכסף יגיע לייעודו הנכון.

לצורך כך חידש אבן צור את פעילותה של עמותה עירונית בלתי פעילה ואת כספי התרומות ניתן להעביר באמצעות חשבון הבנק של עמותה זו.

בפוסט השבועי שמפרסם אבן צור מידי שבוע לחבריו ולתושבי העיר הוא פרסם את פרטי חשבון הבנק וקרא לכל מי שמעוניין להתגייס ולסייע בתרומה להפנות את תרומותיהם לחשבון בנק זה.

"לפי כמות התגובות שקיבלתי אני יודע שעשיתי את הדבר הנכון ויש הרבה מאוד אנשים שמסכימים איתי ומעוניינים לתרום את כספי המענק" אמר אבן צור וציין "רבים מהפונים מחכים לקבלת המענק כדי להעביר אותו לידי העמותה אשר באמצעות הכסף שייאסף נחלק לכל משפחה או אדם נזקק תווי קניה לרכישת מזון ברשתות מזון מקומיות כך שכולם ייצאו נשכרים מהיוזמה".

פרטי חשבון הבנק שפרסם ראש עיריית קריית ים הם - בנק הפועלים סניף 12/743 מספר חשבון 651995