"אתם ההוכחה הכי טובה לזה שיש לנו חברה מוצלחת וקהילה מחברת שלא מוותרת לאף אחד" כך אמר ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור לתלמידי בית הספר מפתן אופק שפגש השבוע

צילום: יחידת הדוברות, קריית ים

אבן צור בא לפגוש את תלמידי בית הספר לאחר שבית הספר הוכתר החודש על ידי משרד הרווחה כמפתן המצטיין של ישראל. אבן צור שבח את הישגי בית הספר וההשקעה המדהימה של הצוות, בהנהגתה של חיה חמיש המנהלת.

לדברי ראש העיר תלמידי בית הספר הם בני נוער נפלאים שבחרו להצליח ולא להיגרר למחוזות אפלים. הלימודים במסגרת זו מבטיחים לרבים מהם להצליח ולסיים את הלימודים עם תעודת בגרות ולהתגייס לצבא "אני רואה בכל אחד ואחת מהם מקור גדול של גאווה להם ולנו כקהילה" אמר אבן צור אשר העניק למנהלת בית הספר חיה חמיש תעודת הוקרה מיוחדת.

ראש העיר אף ביקש לנצל את ההזדמנות ולהמליץ לתושבי העיר והסביבה לעשות שימוש בשירותים שמציעים תלמידי המפתן אם זה במוצרי הקונדיטוריה שלהם, בית הדפוס, הנגרייה או המספרה.

בבית הספר לומדים כמה עשרות תלמידים אשר בחרו להשתלב במסלול המקצועי והמקום מאפשר להם לרכוש מקצוע לצד לימודים סדירים המאפשרים לחלקם גם תעודת בגרות. תלמידי המפתן מעניקים שורה ארוכה של שירותים בתחומים שונים באיכות גבוהה ביותר ובמחירים נמוכים בהרבה מהמקובל בשוק. הרווחים משווק תוצרת בית הספר מושקעים בטיוב מגמות הלימוד השונות ושדרוגן.