מאות משתתפים מכל הארץ הגיעו ביום שבת האחרונה לפארק אינשטיין וחוף זבולון בקריית ים כדי להשתתף בטריאתלון השני המתקיים בעיר.

צילום: יחידת הדוברות, קרית ים

המשתתפים מקבוצות ונבחרות מכל הארץ התחרו במספר מקצים – לילדים, בני נוער ומבוגרים. ההזנקה הראשונה היתה כבר בשעה 6 בבוקר של מקצה הילדים ואחריו יצאו מספר מקצים של נוער ובוגרים.
את התוצאה הטובה ביותר השיג חבר סגל נבחרת ישראל נועם רונן אשר השלים את מסלול של 750 מטר שחיה, 20 קילומטר רכיבה על אופנים ו 5 קילומטר ריצה בשעה וארבע דקות.
במסגרת הטריאתלון מתמודדים המשתתפים מול השעון במקצה של שחיה, רכיבה על אופניים וריצה הכל בהתאם לשכבות הגיל השונות.
לדברי יוסי סולניק מראשי האיגוד , זוכים המשתתפים בטריאתלון של קריית ים למתקן הזנקה ומסלול הדומים ביותר לאלה שיש באירופה והוא ציין כי חובבי הספורט הזה הנחשב לענף ספורט אולימפי התלהבו מאוד מהאירוח והארגון בקריית ים והבטיחו להפוך את האירוע בשנה הבאה לאירוע קהילתי אזורי.
ראש העיר דוד אבן צור אשר הצטרף אף הוא לחלק מהמסלול ציין כי זה אירוע ספורטיבי עממי יוצא מן הכלל החושף את קריית ים ואת חופיה היפיפיים לאורחים מכל רחבי המדינה אשר זוכים בדרך זו לבקר בה לראשונה. הוא אף שמע מרבים מהמשתתפים מחמאות רבות על חוף הים של העיר, הניקיון והסדר המופתי שבו התנהל האירוע.