בטקס מרגש ומרשים הוענקו השבוע תעודות תלמיד מצטיין ל 75 תלמידים ותלמידות מכל בתי הספר בקריית ים

 

צילום: יחידת הדוברות, קרית ים

בטקס – מצטיין ראש העיר – הוענקו תעודות הצטיינות לתלמידים מכתה ד' ועד י"ב חלקם על הצטיינות מיוחדת בלימודים וחלקם על הישגים בתחום הערכי.

ראש העיר דוד אבן צור אשר פתח את הטקס אמר למצטיינים "כל מי שיושב כאן הערב הוא הבונוס הכי גדול שלי כראש עיר, הוא גם הצ'ופר וגם המחמאה הכי גדולה שאני יכול לבקש לעצמי." הוא אודה בדבריו להורי הילדים אשר לא מעט בזכותם הצליחו ילדיהם להגיע להישגיהם והדגיש כי הם מהווים עבורו השראה "כשאני יודע שיש לי בעיר תלמידים כמוכם, זה מחייב גם אותי לעשות הכל כדי להצטיין במה שאני עושה." אמר אבן צור. מנהלת אגף החינוך גלית גרינברג הודתה אף היא לסגלי ההוראה והחינוך בבתי הספר וציינה כי לא במקרה מועמדת השנה מערכת החינוך העירונית לפרס חינוך מחוזי.

המצטיינים עלו לבמה בזה אחר זה כשהם מלווים במנהלי בתי הספר ובסגלי החינוך וההוראה הבית ספריים. מרגשת במיוחד היתה תעודת ההצטיינות האחרונה אשר הוענקה לרונה נוחם תלמידת כתה י"ב מבית הספר רבין אשר אף זכתה השנה באות הנשיא על התגייסותה למען הילדים האוטיסטים.

לאור הצלחת האירוע אשר התקיים במסגרת אירועי ה 70 לישראל ו 77 לקריית ים החליט ראש העיר להפוך את הטקס לטקס עירוני קבוע אשר יתקיים מידי שנה.