מפעל ההפקות לחנוכה של קריית ים חוגג השנה את השנה השביעית ברציפות ולאחר "אלדין", "פיטר פן" "הקוסם מארץ עוץ" ועוד ממבחר אגדות הילדים, יעלו השבוע חברי הסטודיו לתיאטרון של להקת "משנים כיוון" בניהולו של ארז ביטון, שחקן תאטרון חיפה, את ההצגה "מולאן" בכיכובם של כ 100 בני נוער וילדים חברי הסטודיו

״מולאן״ הוא מחזמר צבעוני וססגוני המספר על מסעה המופלא של מולאן.

....ההונים מתכוננים לתקוף את קיסרות סין ולכן כל משפחה, חייבת לשלוח נציג למלחמה. מולאן, אוהבת את אביה ולא רוצה שילך למלחמה ולכן שוב מתחפשת לבן ויוצאת למלחמה… בדרך היא תפגוש דרקון מצחיק, מפקד קשוח ובעיקר תגלה מי היא באמת....

המדובר במפעל שיזמה ומוציאה לפועל עיריית קריית ים בשיתוף רשת המתנסים זו השנה השביעית ברציפות ואשר מטרתו להבטיח לכל ילדי העיר והסביבה ליהנות ממופע חנוכה איכותי ובמחיר השווה לכל נפש – 30 שקלים בלבד.

המחזה כולו בסימן של קבלת האחר, מניעת השיימינג ואהבת האדם. הוא נבנה במחשבה ערכית וחינוכית ומרכז לתוכו נושאים חברתיים רבים ואף נושאי העצמה רבים כמו: חלומות, הכוח של חשיבה חיובית, האיזון בין ילדותיות ואחראיות, הכוח נמצא אצלנו ואסור לוותר אף פעם על חלומותייך. המחזמר מותאם לכל המשפחה החל מגיל 4.

ההפקה בחסות משרד התרבות עומדת בסימן קהילתי וכל הרווחים מופנים לטובת קידם תרבות הילדים והנוער בעיקר קריית ים.

בהפקה הייחודית יזכו הצופים לחוויה צבעונית, מיוחדת וקסומה על במה אחת ביחד עם 80 שחקנים, זמרים רקדנים אשר מבטיחים לקהל הופעה בלתי נשכחת המתאימה לכל המשפחה!

בשנה שעברה הגיעו להפקת ההצגה "הקוסם מארץ עוץ" אלפי ילדים מהעיר והסביבה וצופים כי השנה, לאור ההצלחה הזו יגיע קהל גדול בהרבה.

לפי שעה מתוכננות במהלך חופשת החנוכה 16 הצגות ואולם המארגנים מתכננים להוסיף הצגות נוספות בהתאם לביקוש.

ראש העיר דוד אבן צור המלווה את ההפקה מקרוב הביע שביעות רצון מההצלחה שקוצרת היוזמה בשנים האחרונות ואמר "זה מוכיח שבכוחות מקומיים, כישרון ורצון, אפשר להגיע להישגים ולהוציא לפועל הפקה אשר אינה נופלת מכל הפקה מסחרית אחרת ומבטיחה לכל ילד בעיר חגיגת חנוכה ראויה לשמה." הוא הזמין את כל ילדי ישראל והוריהם לקריית ים בחנוכה ליהנות מיוזמה יוצאת דופן זו.