בעקבות מכתב התודה ששיגר נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לראש עיריית קריית ים דוד אבן צור נערכים עתה בעירייה לאפשרות שעשויה להיות מעשית ולפיה יגיע נשיא ארה"ב לטקס חנוכת הפארק על שמו.

כזכור הודיע בסוף השבוע טראמפ על החלטתו להקדים את העברת שגרירות ארה"ב בישראל לירושלים כבר לחודש מאי הקרוב לרגל יום העצמאות ה 70 לישראל.

בעקבות ההודעה ברך ראש הממשלה בנימין נתניהו את הנשיא ואף הודיע על כוונתו להזמין את נשיא ארצות הברית להגיע לישראל ב 14 במאי ולהשתתף בטקס השקת השגרירות החדשה בירושלים.

בעקבות הודעה זו ולאור העובדה כי גם הפארק על שמו של נשיא ארצות הברית עתיד להיחנך אף הוא בחודש מאי הקרוב החליט ראש העיר אבן צור כי אם ייענה טראמפ להזמנתו של נתניהו ויגיע לישראל תזמין אותו עיריית קריית ים לנצל את הביקור ולקחת חלק גם בטקס חנוכת הפארק הנושא את שמו.

לאור המכתב האישי החם ששיגר בזמנו טראמפ לאבן צור אומרים בעירייה כי לא מן הנמנע שהוא יקבל את ההזמנה ויגיע אכן לטקס הגדול המתוכנן בעיר.

ביום ראשון הקרוב מתוכננות להתחיל העבודות להקמת הפארק אשר אמור להתפרס על פני קרוב לשבעה דונם ולכלול בתוכו את פארק המדע הסמוך והוא עתיד להיות הפארק האקולוגי הגדול ביותר באזור.

בהקמתו תשקיע העירייה קרוב ל 4 מיליון שקלים והוא עתיד להיות מושלם במהלך חודש אפריל הקרוב.

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור אמר השבוע "אני מאמין כי אם נשיא ארצות הברית יגיע פעם נוספת לירושלים הוא יגיע גם להשקת הפארק שאנחנו מקדישים לו. טראמפ הוא נשיא אוהב ישראל ולפי המכתב המרגש ששלח אליי יש לי הרגשה טובה בנושא הזה. אנחנו על כל פנים נשמח לארח אותו ונקדם את ביקורו כאן בברכה. אנחנו אמנם מתרגשים מהאפשרות הזו אבל אני באופן אישי מתרגש הרבה יותר מהעובדה שהפארק המדהים הזה עומד להפוך בקרוב לעובדה בשטח." אמר אבן צור.