עשרות ילדים והורים מכל רחבי קריית ים וגם מהסביבה גדשו בסוף השבוע את גינת שפרינצק שבקריית ים לרגל אירוע נוסף של גן בהפתעה אותו יזמה העירייה.


צילום: יחידת הדוברות, קרית ים

כזכור מוציאה עיריית קריית ים בחודשים האחרונים לפועל מבצע מקיף לשדרוג גינות הילדים ברחבי העיר אשר במסגרתו מוצללות כל הגינות ומוחלפים בהן המצעים המיושנים במצעי גומי חדישים ובטיחותיים. כמו כן מקימה העירייה גם גינות משחק חדשות בשכונות שבהן לא היו עד כה גינות או שנוצרו בהן צרכים חדשים.


כחלק מהמבצע בחרה העירייה למתג את העבודות עם דמות מצוירת בשם – "ויקטור שועל השיפוצים העירוני" אשר התחייב לתאריך יעד בכל אחת מהגינות.


ילדי הקריה אף הוזמנו להצטלם עם "הפרזנטור" של המבצע לשגר תמונות ולזכות בהפתעות מטעם העירייה. המבצע קצר הצלחה גדולה וביום חמישי, בתום העבודות בגינת שפרינצק התקיימה במקום מסיבת גן בהפתעה במהלכה התקיימו הפעלות ומופעים לילדים.


בשבעות הקרובים צפויות להסתיים העבודות בעוד שורה של גינות וגם בהם יתקיימו מסיבות גן. ראש העיר דוד אבן צור, אשר הגיע אף הוא למסיבה ברך את הילדים וההורים הזמין אותם ליהנות מהגינה החדשה וביקש מהם להקפיד ולשמור על שלמותה ולדווח בזמן אמת על כל תקלה. "הגינה הזו היא בשבילכם ובאחריות של כולנו אז בואו נשמור עליה ביחד" ביקש ראש העיר והבטיח להמשיך ולשפץ את כל גינות המשחק בעיר.